Vedoucí přípravář stavební výroby

Do svého týmu hledáme novou posilu („pravou ruku“ Projektového Manažera) na pozici Vedoucího přípravy stavební výroby pro náš tým zabývající se výstavbou rezidenčních projektů. Hledáme člověka se zkušeností a schopností přípravy celkového rozpočtu stavby, znalost cen stavebních prací v oboru pozemního stavitelství, technické znalosti a schopnosti vést tým přípravy.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Příprava rozpočtu stavby
  • Vedení procesu tendrů a jejich vyhodnocení až do uzavření smlouvy s dodavateli
  • Kontrola úplnosti specifikace díla v PD
  • Příprava/kontrola zadávací dokumentace tendrů
  • Komunikace s dodavateli v průběhu tendrů
  • Odpovědnost za změnová řízení s investorem a znalost smluvních podmínek
  • Sledování ekonomiky projektu
  • Příprava fakturace na investora
  • Vedení lidí

Předpoklady:

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • Znalost kancelářských aplikací, zejména Excel
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici nutností
  • Časová flexibilita, spolehlivost, týmový duch
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Pracovní jistotu, zázemí a stabilitu skupiny EBM Group
  • Možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být její důležitou součástí
  • Možnost být součástí na zajímavých a úspěšných projektech
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon, PC, k dispozici služební vůz v rámci stavby
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Společné výlety nejen po ČR, sportovní akce napříč kolektivem EBM Group s možností podpořit handicapované děti
  • Veselý kolektiv

Kontaktní osoba:

Dita Nováková
e-mail: dnovakova@ebmgroup.cz
tel.: +420 731 407 425

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.