Stavitel

Do svého týmu hledáme novou posilu („pravou ruku“ Projektového Manažera) na pozici Stavitel. Hledáme člověka se zkušeností a schopností vedení a řízení celé stavby.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Řízení stavebních prací na přidělené stavbě
  • Řízení kolektivu v rámci stavby
  • Odpovědnost za dodržování termínů a kontrolu kvality stavebních prací
  • Vedení příslušné dokumentace zakázky a odpovědnost za její vedení
  • Tvorba technologických postupů
  • Kontrola prováděných prací subdodavatelů, dodržování smluvních termínů a podmínek
  • Koordinace jednotlivých dodávek v rámci celé stavby
  • Zpracování cenových nabídek stavební části v rámci změnových listů staveb
  • Vyhodnocování harmonogramu stavby
  • Řízení odstraňování vad a nedodělků

Předpoklady:

  • VŠ / SŠ technického zaměření
  • Autorizace v oboru Pozemní stavby je výhodou
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví
  • Schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti
  • Časová flexibilita, spolehlivost, týmový duch
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Pracovní jistotu, zázemí a stabilitu skupiny EBM Group
  • Možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být její důležitou součástí
  • Možnost být součástí na zajímavých a úspěšných projektech
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon, PC, k dispozici služební vůz v rámci stavby
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Společné výlety nejen po ČR, sportovní akce napříč kolektivem EBM Group s možností podpořit handicapované děti
  • Veselý kolektiv

Kontaktní osoba:

Dita Nováková
e-mail: dnovakova@ebmgroup.cz
tel.: +420 731 407 425

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.