O nás

„Klademe důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací. Prioritou je pro nás také nadstandardní přístup k zaměstnancům, dodavatelům a subdodavatelům.“

Společnost EBM Construct byla začleněna do skupiny EBM Group na konci roku 2016 a doplnila chybějící článek pro kompletní zastřešení projektů ve stavební oblasti. Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu jak z řad privátních developerských společností, tak soukromých investorů.

 Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

V EBM Construct je kladen důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací a snahu o nadstandardní přístup k zaměstnancům a v neposlední řadě partnerům z řad subdodavatelů. Společnost se drží se aktuálních trendů, využívá moderní technologie a snaží se být velmi flexibilní k potřebám svých klientů.

Naším posláním je být dobrou a silnou stavební společností s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Marek se z pozice ředitele divize komerčních staveb přesunul na post výkonného ředitele společnosti. Efektivním a přímočarým řízením vede tým profesionálů, jejichž cílem je být i nadále spolehlivým partnerem jak pro interní projekty skupiny, tak pro externí klienty. Zaměřuje se na rozvoj společnosti a etablování segmentu průmyslové výstavby. Dlouholeté zkušenosti načerpal organizací a řízením výstavby průmyslových staveb v různých zemích Evropy, zejména působením u společností Goldbeck a KAMI PROFIT.

Ing. MAREK KOCZÚR
Výkonný ředitel
EBM Construct

Jakub začal svoji kariéru v roce 2006 jako obchodní manažer v projekční společnosti, kterou vedl a spoluvlastnil jeho otec. Společně s ním se v roce 2010 rozhodli budovat vlastní špičkovou firmu v oblasti projekce a inženýringu, čímž se začala psát novodobá historie EBM.  Až do roku 2020 působil ve všech společnostech ve výkonných funkcích. V EBM Expert stál u všech zakázek v roli obchodního ředitele a zároveň se podílel na vedení a rozvoji firmy. Jako ředitel developmentu EBM Partner byl zodpovědný primárně za akvizice a definice produktů, které na trh přináší. V roce 2016 stál za myšlenkou doplnění skupiny o generálního dodavatele, EBM Construct, kterou také výkonně řídil. V souvislosti se změnou struktury v roce 2020, kdy byla ve všech firmách obsazena pozice výkonných ředitelů, se Jakub posunul do role generálního ředitele celé skupiny EBM, kde může nejlépe využívat svůj potenciál vnímat synergii činností ve stavebnictví a zajistit projektům maximální efektivitu pramenící ze skupiny EBM. S kompetencemi od majitele koordinuje strategii skupiny v oblasti marketingu, lidských zdrojů, financí a provozu.

Mgr. JAKUB VAIS
Generální ředitel
EBM Group

 
 

Jirka dohlíží na ekonomický smysl připravovaných a realizovaných projektů napříč skupinou EBM Group. Zajišťuje financování jejich realizace a jeho primárním záměrem je vytvořit dostatečně diverzifikovanou a stabilní strukturu financování. Svá rozhodnutí opírá o bohaté zkušenosti z předchozích pozic v ČR i zahraničí, kde se mimo jiné zabýval financováním nemovitostních projektů, přípravou finančních a dluhových transakcí na kapitálových trzích, řízením risk managementu, vztahy s investory i ratingovým byznysem.

JIRKA KAŠEK, CFA
Finanční ředitel
EBM Group