O nás

„Klademe důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací. Prioritou je pro nás také nadstandardní přístup k zaměstnancům, dodavatelům a subdodavatelům.“

Společnost EBM Construct byla začleněna do skupiny EBM Group na konci roku 2016 a doplnila chybějící článek pro kompletní zastřešení projektů ve stavební oblasti. Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu jak z řad privátních developerských společností, tak soukromých investorů.

 Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

V EBM Construct je kladen důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací a snahu o nadstandardní přístup k zaměstnancům a v neposlední řadě partnerům z řad subdodavatelů. Společnost se drží se aktuálních trendů, využívá moderní technologie a snaží se být velmi flexibilní k potřebám svých klientů.

Naším posláním je být dobrou a silnou stavební společností s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Marek se z pozice ředitele divize komerčních staveb přesunul na post výkonného ředitele společnosti. Efektivním a přímočarým řízením vede tým profesionálů, jejichž cílem je být i nadále spolehlivým partnerem jak pro interní projekty skupiny, tak pro externí klienty. Zaměřuje se na rozvoj společnosti a etablování segmentu průmyslové výstavby. Dlouholeté zkušenosti načerpal organizací a řízením výstavby průmyslových staveb v různých zemích Evropy, zejména působením u společností Goldbeck a KAMI PROFIT.

Ing. MAREK KOCZÚR
Výkonný ředitel
EBM Construct

Jakub stál v roce 2016 za myšlenkou doplnění skupiny o generálního dodavatele staveb, společnosti EBM Construct. Tuto společnost v začátcích výkonně řídil a určoval základní směřování , pravidla, postupy a vztahy s partnery a subdodavateli. Dnes má z pozice generálního ředitele skupiny EBM Group ambice a potenciál vnímat synergii činností ve stavebnictví, což jsou hlavní předpoklady k plnění jeho primárního cíle – přinášet stavbám maximální efektivitu vycházející ze zázemí skupiny EBM Group.

Mgr. JAKUB VAIS
Generální ředitel
EBM Group

 
 

Jirka dohlíží na ekonomický smysl připravovaných a realizovaných projektů napříč skupinou EBM Group. Zajišťuje financování jejich realizace a jeho primárním záměrem je vytvořit dostatečně diverzifikovanou a stabilní strukturu financování. Svá rozhodnutí opírá o bohaté zkušenosti z předchozích pozic v ČR i zahraničí, kde se mimo jiné zabýval financováním nemovitostních projektů, přípravou finančních a dluhových transakcí na kapitálových trzích, řízením risk managementu, vztahy s investory i ratingovým byznysem.

JIRKA KAŠEK, CFA
Finanční ředitel
EBM Group