O nás

„Klademe důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací. Prioritou je pro nás také nadstandardní přístup k zaměstnancům, dodavatelům a subdodavatelům.“

Společnost EBM Construct byla začleněna do skupiny EBM Group na konci roku 2016 a doplnila chybějící článek pro kompletní zastřešení projektů ve stavební oblasti. Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu jak z řad privátních developerských společností, tak soukromých investorů.

 Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

V EBM Construct je kladen důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací a snahu o nadstandardní přístup k zaměstnancům a v neposlední řadě partnerům z řad subdodavatelů. Společnost se drží se aktuálních trendů, využívá moderní technologie a snaží se být velmi flexibilní k potřebám svých klientů.

Naším posláním je být dobrou a silnou stavební společností s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Jakub, jakožto partner a výkonný člen statutárních orgánů působící ve všech společnostech EBM Group, stál v roce 2016 za myšlenkou doplnění skupiny o generálního dodavatele staveb, společnosti EBM Construct. Tuto společnost nyní výkonně řídí a je jejím jednatelem a partnerem. Vzhledem ke svému aktivnímu působení ve vedoucích pozicích ostatních specializací skupiny EBM Group má Jakub objektivní nadhled a konceptuální znalost potřebnou pro efektivní řízení společnosti.

Mgr. JAKUB VAIS
Jednatel

 
 

Aleš má dlouholeté zkušenosti ze stavebních firem z pozice dodavatele i ze strany developera. Mezi jeho pracovní reference patří společnosti Black & Veatch, AIG Lincoln a 15 let působení ve společnosti Sekyra Group. Nyní ve společnosti EBM Construct řídí technicko – obchodní oddělení, kde má kromě koordinace vlastních projektů skupiny a získávání externích stavebních zakázek na starosti také nastavení strategie společnosti.

Ing. ALEŠ BOLESLAVSKÝ
Obchodně technický ředitel

 
 

Jirka dohlíží na ekonomický smysl připravovaných a realizovaných projektů napříč skupinou EBM Group. Zajišťuje financování jejich realizace a jeho primárním záměrem je vytvořit dostatečně diverzifikovanou a stabilní strukturu financování. Svá rozhodnutí opírá o bohaté zkušenosti z předchozích pozic v ČR i zahraničí, kde se mimo jiné zabýval financováním nemovitostních projektů, přípravou finančních a dluhových transakcí na kapitálových trzích, řízením risk managementu, vztahy s investory i ratingovým byznysem.

JIRKA KAŠEK, CFA
Finanční ředitel

 
 

Petr působí v oboru stavebnictví více než dvacet let a má bohaté zkušenosti zejména s těžkou montáží a monolitickými stavbami. Díky nim se vypracoval do role generálního dodavatele staveb. V EBM Construct působí od jeho založení. Petra charakterizuje především poctivý přístup, zaměření na cíl a schopnost naplnit představy klientů a investorů. Průlomová zakázka Residence LakePark potvrdila jeho krédo: ,,Důvěra a detail mají smysl.“

PETR KOZUBÍK
Ředitel divize 01

 
 

Jiří je autorizovaným inženýrem v oboru pozemních staveb s oprávněním pro provádění staveb, jejich změny a odstraňování. Odpovídá a dohlíží na realizaci zakázek společnosti v řádech stovek milionů korun. Ve stavebnictví se pohybuje od roku 2003 a jeho oblíbené heslo je: „Neříkej nejde, ale neumím.“

Ing. JIŘÍ VOBR
Ředitel divize 02