O nás

„Naším posláním je být dobrou a silnou společností v oboru pozemního stavitelství s vlastní kapacitou v nejdůležitějších částech stavební výroby.“

EBM Construct, s.r.o. vznikl odkoupením 100% podílu ve společnosti Plad CZ, s.r.o. a následným přejmenováním na konci roku 2016. Ve skupině EBM Group tím byla doplněna poslední „volná“ pozice v struktuře činností v oblasti stavebnictví. Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu, zejména z řad privátních developerských společností a investorů.

Naším posláním je být dobrou a silnou společností v oboru pozemního stavitelství s vlastní kapacitou v nejdůležitějších částech stavební výroby. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Struktura společnosti