O nás

„Naším posláním je být dobrou a silnou stavební společností s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb“.

Společnost EBM Construct, s. r. o. vznikla odkoupením podílu společnosti PLAD CZ, s.r.o.  na konci roku 2016 a doplnila chybějící článek pro kompletní zastřešení projektů ve stavební oblasti. Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu jak z řad privátních developerských společností, tak soukromých investorů.

 Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

V EBM Construct je kladen důraz na pečlivost a kvalitu vykonávaných prací a snahu o nadstandardní přístup k zaměstnancům a v neposlední řadě partnerům z řad subdodavatelů. Společnost se drží se aktuálních trendů, využívá moderní technologie a snaží se být velmi flexibilní k potřebám svých klientů.

Naším posláním je být dobrou a silnou stavební společností s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Mgr. JAKUB VAIS
Jednatel

 
 

Ing. ALEŠ BOLESLAVSKÝ
Obchodně technický ředitel

 
 

JIRKA KAŠEK, CFA
Finanční ředitel

 
 

PETR KOZUBÍK
Ředitel divize 01

 
 

Ing. JIŘÍ VOBR
Ředitel divize 02

 
 

MARTIN TUREK
Ředitel divize 03