O nás

„Naším posláním je být dobrou a silnou společností v oboru pozemního stavitelství s vlastní kapacitou v nejdůležitějších částech stavební výroby.“

EBM Construct, s.r.o. vznikl odkoupením 100% podílu ve společnosti Plad CZ, s.r.o. a následným přejmenováním na konci roku 2016. Ve skupině EBM Group tím byla doplněna poslední „volná“ pozice v struktuře činností v oblasti stavebnictví. Společnost a její management má za sebou řadu úspěšných realizací a na své zkušenosti chce navázat i při svém plánovaném rozvoji.

Společnost vykonává funkci generálního dodavatele staveb realizovaných jak v rámci holdingu EBM Group, tak rovněž nabízí tyto služby i pro externí klientelu, zejména z řad privátních developerských společností a investorů.

Naším posláním je být dobrou a silnou společností v oboru pozemního stavitelství s vlastní kapacitou v nejdůležitějších částech stavební výroby. Pečlivě dbáme na kvalitu prováděných prací, kterou se snažíme dosáhnout nadstandardním přístupem k našim zaměstnancům a dalším partnerům. Společně jsme schopni vytvořit kvalitní dílo a zároveň splnit i ta nejnáročnější očekávání našich klientů.

Mgr. JAKUB VAIS
Jednatel

 
 

Ing. ALEŠ BOLESLAVSKÝ
Obchodně technický ředitel

 
 

JIRKA KAŠEK, CFA
Finanční ředitel

 
 

PETR KOZUBÍK
Ředitel divize 01

 
 

Ing. JIŘÍ VOBR
Ředitel divize 02

 
 

MARTIN TUREK
Ředitel divize 03